Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

PegaMold 2019 yılında plastik enjeksiyon kalıbı, fikstür ve aparat imalatı yapmak amacıyla 25 yıllık tecrübe birikimimiz ile kurulmuştur. Ana sanayinin ihtiyacı olan artan müşteri beklentileri ve küresel standartları desteklemek, zamanında teslim, kaliteli hizmet anlayışı , satış sonrası en iyi destek ve rekabetçi olma politikasını ilke olarak benimsemektedir.

Bu ilke ile beraber kısa süre içinde otomotiv, beyaz eşya ve savunma sanayi sektörlerinde öncü firmaların tercih edilen tedarikçisi olma konusunda emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir. Orta ölçekli ve kompleks plastik enjeksiyon kalıplarının yanı sıra büyük ölçekli plastik enjeksiyon kalıp imalatı da yapmaktayız.

PegaMold yatırımlarını geliştirme ve yenileme politikası ile, yetkin ve konusunda uzman personeli ile beraber toplamda 1000 m2 alanda Gebze yerleşkesinde faaliyet göstermektedir. Yetkin personeli ve yenilikçi politikası ile teknolojik yatırımlarıyla rekabetçi koşullarda en çok tercih edilen firma konumuna ulaşmayı hedeflemektedir